یوگا

۵ حرکت بی نظیر یوگای صورت برای جوانسازی پوست

احتمالا تا به امروز اگه واژه یوگا رو می شنیدین به یاد حرکات تمرکزی می افتادین اما با شنیدن یوگای صورت به چی فکر می کنید؟ اگه بهتون بگم که می تونید فقط به کمک یوگای صورت کاری کنید که پوست صورت بدون جراحی دچار لیفت بشه چه حسی بهتون دست میده؟ این تکنیک ها با تکرار حرکات خاص می تونند گردش خون رو تقویت کرده و پوست رو با گذشت زمان زیبا و سفت کنند. این تمرینات رو میشه جایگزین جراحی های سخت، بوتاکس و حتی کرم های ضدچروک کرد. این ۵ حرکت بی نظیر عضلات صوورت رو تقویت کرده و پوستی محکم و جوان به شما هدیه می دهد.

جالبه بدونید…

در یک مطالعه، افرادی که به مدت ۳۰ روز هر روز و سپس به مدت ۲ ماه و بعد برای سه ماه یک روز در میان حرکات یوگای صورت را انجام می دادند، افزایش پری گونه های خود را گزارش دادند، و اعتقاد داشتند که پوستشان ۳ تا ۵ سال جوان تر به نظر می رسد.

مدت زمان انجام تمرینات یوگای صورت

بهتر است هر روز این تمرینات را انجام دهید؛ اگر می خواهید نتایج بی نظیر یوگای صورت را ببینید. حداقل به مدت پنج ماه و روزی ۳۰ دقیقه می توانید پوستتان را چند سال جوانتر کنید.البته در کنار انجام این حرکات نباید استفاده از محصولات زیبایی پوست مانند کرم ضدآفتاب را فراموش کرد.

۵ تمرین یوگای صورت، جادوی جوانی

یوگای صورت با گرم کردن عضلات صورت

برای شروع بهتره عضلات را گرم کنیم. این کار را با دمیدن آغاز کنید. با دمیدن لب ها را مانند تصویر زیر درآورید. با این کار نه تنها لب ها بلکه عضلات گونه ها نیز شل می شوند. با دمیدن لب ها را به لرزش در آورید. عضلات لب یک عضله اصلی برای صورت است. با شل کردن این عضلات ، سایر عضلات نیز شل می شوند.

حداقل یک بار و حداکثر سه بار در روز این حرکت را انجام دهید. برای از بین بردن استرس نیز این کار را به شما پیشنهاد می دهیم.

یوگای صورت با گرم کردن عضلات صورت

یوگای صورت برای جوانسازی عضلات گردن

شانه ها را پایین نگه دارید و تا جایی که امکان دارد چانه را بالا بکشید تا احساس کشیدگی خوبی در ناحیه گردن و چانه کنید. لبها را مانند اردک بسازید و زبان خود را بیرون بیاورید. برای ۵ ثانیه این کار را انجام دهید و ۳ بار تکرار کنید.

این کار را هر روز و ۱-۲ بار در روز می توانید انجام دهید.

یوگای صورت برای جوانسازی عضلات گردن

داشتن گونه های برجسته و زیبا

برای تقویت عضلات گونه لبخند زدن و خندیدن را متوقف نکنید. اگر لبخند نزنید ، عضله گونه رشد نمی کند. خطوط لبخند را می توانید با زبان داخل به خارج برطرف کنید. چگونه؟

زبان خود را به داخل دهان خود بچسبانید و یک حلقه کوچک روی خط لب قرار دهید. پنج دایره در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت در دو هر طرف انجام دهید تا خطوط لبخند صاف شود.

هر روز و روزی یک بار این کار را تکرار کنید.

یوگای صورت

جوانسازی پوست و لیفت گونه

صورت بولداگ برای سگ ها زیباست اما برای انسان ها اصلا زیبا نیست. برای از بین بردن گونه های شل، صورت را به یک طرف بکشید. دندان های راست خود را به سمت چپ دهان خود کشیده تصور کنید. مثل حالت بوسه. ۱۰ ثانیه نگه دارید تا تاثیرش را ببینید. این یک روش عالی برای بهبود قابلیت ارتجاعی پوست است.

۳-۵ بار در روز این حرکت یوگای صورت را انجام دهید.

یوگای صورت برای جوانسازی پوست

یوگای صورت برای چشم و افتادگی پلک

شانه ها را به پشت و آرام نگه دارید ، چانه را به سمت پایین قفسه سینه خود قرار دهید و با دهان خود شکلی از بیضی بکشید. در همان زمان ، فقط با چشم به سمت بالا نگاه کنید. توجه کنید سر یا شانه ها را حرکت ندهید ، باید کشیدگی را در زیر چشم خود احساس کنید.

به مدت سه ثانیه نگه دارید و سپس لب بالایی را درون دهان فرو کنید. این مدار باید به شما کششی عمیق در صورت می دهد تا چین و چروک ها باقی نمانند.

یک بار در روز بیشتر این کار را نکنید. تکرار بیشتر می تواند کشش بیش از حد را به پوست و عضلات صورت وارد کند.

یوگای صورت برای افتادگی پلک

با این تمرینات عضلات خوابیده صورت خود را از خواب بیدار کنید. نتایج بیانگر بی نظیر بودن این حرکات است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا