مدیتیشن

مدیتیشن سکوت و آرامش برای آرامش ذاتی

مدیتیشن سکوت و آرامش در گذشته فقط مختص افرادی بود که از دنیا دست کشیده و به دنبال برقراری ارتباط با خدا ، جهان یا موجود درونی خود بودند. در مقالات قبل درباره مدیتیشن و فواید آن صحبت کردیم.

با آکادمی فیتنس همراه باشید و اطلاعات جامعی درباره مدیتیشن سکوت و آرامش به دست آورید.

مدیتیشن سکوت ذهن

مدیتیشن سکوت ذهن

سکوت و مدیتیشن ( مدیتیشن آرامش و سکوت ) به چه شکل اتفاق می افتد؟

تصور کنید ۱۰ روز کامل از مکالمات بین فردی و اتصال به اینترنت دست بکشید! در آن روزها باید از تماس چشمی با افراد دیگر جلوگیری کنید و نباید با کسی صحبت کنید. مطمئناً این موضوع مخصوصاً برای مبتدیان کمی سخت است ، اما یکی از آن تجربه هایی است که به سادگی زندگی را تغییر می دهد.

فواید مدیتیشن سکوت


صبر در مدیتیشن سکوت

مدیتیشن برای کمک به آرامش و صبوری در جریان زندگی طراحی شده است و به آرام شدن تلاطم ها، بی قراری ها و بی صبری ها کمک میکند. صبر باعث ایجاد اعتماد به نفس در روند کار و توانایی شما در اجرای مدیتیشن می شود.

مدیتیشن آرامش و سکوت

سخت کوشی


وقتی مدیتیشن سکوت ذهن را ادامه می دهید ، به مرحله ای می رسید که در نهایت ذهن شما در مکانی آرام برای رفاه و تعادل قرار می گیرد. ممکن است تصمیم بگیرید که جلسات مراقبه خود را کوتاه کنید ، زیرا فکر می کنید که به طور موفقیت آمیز به آنچه در نظر داشتید ، رسیده اید. در حقیقت ، به دلیل زود گذراندن جلسات باعث می شود که مزایای گسترده مراقبه مداوم را از دست ندهید.

وقتی احساس آرامش اولیه می کنید مهم است که مدیتیشن را ادامه دهید. حالت آرام ذهن می آید و می رود. پشتکار در مدیتیشن به شما می آموزد که چگونه به لحظه های آرامش و همچنین لحظه های فعالیت ذهنی برسید.

خواب بهتر با مدیتیشن آرامش و سکوت


مدیتیشن سکوت ذهن شب را برای شما راحت تر می کند. اگر خواب رفتن برایتان دشوار است ، مراقبه های آرامش بخش سکوت می توانند کمک بزرگی به شما کنند.

قناعت


احساسات خوب بعد از جلسه مدیتیشن روزانه می تواند الهام بخش باشد. اما نباید انتظار داشته باشید همیشه تجربه یکسانی داشته باشید. خوب است که احساس خوبی داشته باشید ، اما اجازه ندهید که این تصمیم بزرگتر شما برای مداومت در مراقبه سکوت روزانه تحت الشعاع قرار دهد. روزهایی وجود دارد که مراقبه شما بی نظیر است و روزهایی هست ممکن است راضی نباشید.

مدیتیشن آرامش ذهن

مدیتیشن را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی خود تبدیل کنید

وقتی زمان مراقبه است ، اغلب به نظر می رسد ده ها مورد پیش می آید که نیاز به توجه شما دارند. حتی ممکن است گاهی دشوار باشد که وقتی برای مدیتیشن سکوت پیدا کنید.

کلید شکست دادن این مسائل تغییر کل درک شما از مدیتیشن است. این کار را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه روزانه خود شروع کنید ، درست مثل دوش گرفتن یا غذا خوردن.

ذهن خود را تنظیم کنید تا مدیتیشن را در برنامه روزانه خود قرار دهد. بیشتر مراقبین می فهمند که یک تمرین منظم در واقع به آنها زمان بیشتری می دهد تا کارهای روزمره خود را انجام دهند زیرا فضای ذهنی را برای بقیه روز بیشتر متمرکز و کارآمد تر می کنند.

منبعhttps://mindworks.org/blog/the-challenges-of-silent-meditation/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا