مدیتیشن

تمرین اصولی مدیتیشن دو قلب به صورت مرحله به مرحله

مدیتیشن دو قلب، هنگامی که توسط تعداد زیادی از مردم انجام می شود، می تواند به طور معجزه آسایی تمام زمین را شفا دهد ؛ در نتیجه باعث هماهنگی و آرامش بیشتر زمین می شود.

تکنیک مدیتیشن دو قلب توسط استاد چوآ کوک سوئی ، بنیانگذار فیلیپینی مبتنی بر شفابخشی و یوگای آراهتیک ، تکنیکی برای دستیابی به روشنایی یا “آگاهی جهانی” ابداع شد. این مدیتیشن با برکت بخشیدن به زمین با مهربانی ، صلح و شادی هماهنگی ایجاد می کند. از هیچ اعتقاد مذهبی خاصی پیروی نمی کند و با آرامش ، عشق ، نور و شادی همراه است.

مدیتیشن دو قلب ارتعاشات فرد را به سطح بالاتری از آگاهی و سطوح گسترده تری می رساند. اگر این مدیتیشن به طور منظم انجام شود، باعث ایجاد تحول درونی عمیق و گسترش آگاهی می شود تا به روشنایی ، خودشناسی ، هماهنگی کامل و یگانگی با خدا برسید.

مراقبه ای ساده با نتایج شگفت انگیز. ببینیم چجوری اتفاق می افته.

دو قلب به چاکرای قلب ، مرکز قلب احساسی و چاکرای تاج ، مرکز قلب الهی اشاره دارد. هنگامی که شما بر روی این قلب های دوقلو مدیتیشن می کنید ، انرژی الهی به چاکرای تاجی شما سرازیر می شود و از آنجا به تمام نقاط بدن توزیع می شود. چاکرای تاج تنها زمانی فعال می شود که چاکرای قلب به اندازه کافی فعال شده باشد.

در حالی که تکنیک های زیادی برای فعال کردن چاکراها وجود دارد ، اما موثرترین و سریع ترین راه استفاده از چاکراهای قلب و تاج برای برکت بخشیدن به زمین و مهربانی است. شما با برکت دادن به زمین و همه موجودات بارها متبرک می شوید.

درمان بیماری ها با مدیتیشن دو قلب

نحوه تمرین مدیتیشن دو قلب یا قلب های دو قلو به صورت مرحله به مرحله:

1.تمرینات بدنی

این کار برای پاکسازی و آماده سازی بدن است که هرگونه تجمع انرژی را در قسمت های مختلف بدن، از بین ببرد. ما باید بعد از مدیتیشن ورزش کنیم تا انرژی دریافتی در حین مدیتیشن را جذب کنیم. این امر به پاکسازی و تقویت بدن و آزادسازی انرژی اضافی کمک می کند. هنگامی که انرژی اضافی وجود دارد احساس بی حالی می کنید. بنابراین ورزش قبل و بعد از مدیتیشن بسیار مهم است. یوگا میتواند گزینه خوبی باشد.

2.در یک موقعیت راحت بنشینید – تنفس عمیق شکمی انجام دهید

روی زمین در موقعیت نیلوفر آبی (پادماسانا) یا روی صندلی خیلی راحت بنشینید. ستون فقرات شما باید راست باشد و کف دست ها رو به بالا و روی پا قرار گرفته باشد.

چند نفس عمیق و آرام بکشید. ذهن شما باید برای آرام کردن ذهن و احساسات، مدیتیشن را تمرین کند. این بهترین داروی افسردگی است.

3.برکات الهی را بخواهید

از لحظه شروع مدیتیشن به نعمتهای الهی فکر کنید. شکرگزاری کنید. بسته به ایمان یا مذهب خود می توانید کلمات را انتخاب کنید.

4.زبان را به کام بچسبانید

در طول مدیتیشن زبان خود را کاملاً لمس کنید. این به منظور تسهیل و تکمیل گردش انرژی در بدن است.

5.چاکرای قلب و تاج را فعال کنید

فعال کردن چاکرای قلب و چاکرای تاج بسیار آسان است. برای مدیتیشن دو قلب باید چاکرای قلب و سپس چاکرای تاج را فعال کنید.

اگر چاکرای تاج دروازه بهشت ​​است ، چاکرای قلب کلید آن دروازه خواهد بود.

یک رویداد شاد را به یاد بیاورید. لبخند بزنید. قلب خود را با دست چپ لمس کنید. برای فعال کردن چاکرای تاج نیز می توانید همین کار را انجام دهید.

آرام و عاشقانه به قلب خود لبخند بزنید ، کلمات عاشقانه و شیرین را به قلب خود بگویید ، منتظر پاسخ باشید.

آیا می توانید قلب و چاکرا را با عشق و شادی احساس کنید؟

باز هم یک اتفاق شاد دیگر را به یاد بیاورید. به مرکز تاج خود لبخند بزنید ، مرکز تاج شما موجودی از عشق الهی است. به این عشق الهی کلمات محبت آمیز بگویید. با محبت و ملایمت به مرکز تاج خود لبخند بزنید ، منتظر پاسخ باشید. آیا می توانید به مرکز تاج خود با عشق الهی پاسخ دهید؟ ما با مهربانی محبت را به زمین برکت می دهیم.

دستان خود را بلند کنید. زمین را در مقابل خود به اندازه یک توپ کوچک تصور کنید. مراقب قلب خود باشید و بی صدا بعد از من تکرار کنید.

6.از پروردگار صلح بخواهید

آرامش را در درون خود احساس کنید. بگذارید این آرامش به بازوها و دستان شما جاری شود. این آرامش را به آرامی و با محبت با زمین کوچکی که در مقابل شماست به اشتراک بگذارید. آرامش را احساس کنید.

آنجا که نفرت وجود دارد ، بگذار عشق بکارم. عشق را در درون خود احساس کنید. به خودتان اجازه دهید تونلی برای عشق الهی باشید. این عشق را در درون خود احساس کنید. احساس کنید این عشق از قلب شما به آغوش و دستان شما جاری می شود و به زمین کوچکی که در مقابل شماست می رود. به زمین آرامش و عشق هدیه دهید.

از هر کسی ناراحتید ، ببخشید. به خود اجازه دهید دروازه ای برای بخشش الهی باشید. با روح بخشش ، روح آشتی را به زمین برکت دهید. بگذارید تفاهم ، هماهنگی و صلح برقرار شود.

هرجا شک وجود دارد ایمان به وجود می آید. به خود اجازه دهید تونلی برای امید و ایمان الهی باشید. زمین را با امید و با ایمان برکت دهید. به افرادی که روزهای سختی را سپری می کنند آرامش دهید ، آنها را با امید و با ایمان برکت دهید. بی سر و صدا به آنها بگویید که می توانید موفق شوید. آنجا که تاریکی است ، نور و جایی که غم باشد، شادی وجود دارد.

از مرکز تاج خود آگاه باشید ، زمین کوچکی را که در مقابل شماست تصور کنید. عشق و مهربانی الهی را احساس کنید. بگذارید تمام زمین با شادی و خوشبختی فراوان ، با درک ، هماهنگی و آرامش الهی ، با حسن نیت و اراده برای انجام کار خوب ، برکت یابد. تصور کنید مردم نه تنها در مورد انجام کار خوب صحبت می کنند ، بلکه در واقع این خوبی را نشان می دهند.

همزمان از قلب و تاج خود آگاه باشید . زمین را در مقابل خود تصور کنید. از قلب و از سمت خدا اجازه دهید تمام زمین ، هر شخص و هر موجودی با عشق و مهربانی الهی برکت داده شود. تصور کنید که نور طلایی از دستان شما به سراسر زمین فرود می آید و تمام زمین را از نور پر از عشق می کند. از جانب خداوند به همه افراد اجازه دهید از شیرینی الهی ، شادی الهی ، با گرمی ، لطافت ، با شفای درونی ، با زیبایی درونی ، با سعادت الهی ، وحدت الهی با همه برخوردار شوند. به آرامی دستان خود را پایین بیاورید.

7.دستیابی به اشراق

تمرین واقعی مدیتیشن برای صلح یا مراقبه در مدیتیشن دو قلب این است که با مدیتیشن در نور روح و سرودن مانترا به روشنایی برسید.

8.رها کردن انرژی اضافی

به منظور اجتناب از اثرات انرژی اضافی، این انرژی برای برکت زمین و تمام بشریت استفاده می شود. افراد می توانند در پایان خوشبخت شوند ، هنگامی که انرژی کمتری دارد.

9.زمین زنی و ریشه زایی

این امر ضروری است زیرا فرد بعد از تمرین مدیتیشن تمایل به سبکی سر دارد. برای زمین خواندن ، برکت را از پایه ستون فقرات و کف پا به سمت زمین پیش بینی کنید. ریشه های نوری را که در اعماق زمین پخش می شوند تجسم کنید.

10.دعای شکرگزاری

قبل و بعد از مدیتیشن برای نعمت های الهی شکرگزاری کنید. بسته به ایمان یا مذهب خود می توانید کلمات و زبان خود را انتخاب کنید.

خدایا از تو سپاسگزارم

چشم های خود را به آرامی با یک لبخند باز کنید.

فواید مدیتیشن دو قلب

فواید مدیتیشن برای دو قلب :

  • بهبود سلامت : هنگامی که انرژی الهی از طریق شما جریان می یابد ، به طور طبیعی انرژی های مصرف شده و ناخواسته را در سیستم شما حرکت می دهد. بنابراین پس از مدیتیشن شما فرد جدیدتری می شوید.
  • کاهش استرس ، اضطراب و افسردگی : مدیتیشن دو قلب احساسات و شکل های فکری ناخواسته را در چاکراها و هاله شما متلاشی می کند. این باعث می شود که شادی به طور طبیعی برای شما به وجود آید.
  • ذهن فعال و شادی بیشتر : هنگامی که افکار ناخواسته و احساسات از سیستم شما خارج می شوند ، ذهن شما روشن می شود و احساسات شما تصفیه می شود.
  • عزت نفس خود را افزایش دهید : وقتی قدرتمندتر می شوید ، می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. بنابراین به شما کمک می کند تا تصویر خوبی از خود بسازید.
  • روابط خود را بهبود بخشید : همانطور که تمام زمین را با مهربانی محبت می کنید ، از انرژی عشق سرشار خواهید شد. این عشق در روابط شما هماهنگی ایجاد می کند.
  • تبدیل به یک کانال الهی شوید : مدیتیشن فرصتی را برای شما ایجاد می کند تا به کانالی تبدیل شوید تا زندگی بهتر را به همه افراد روی زمین هدیه دهید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا