مدیتیشن

مدیتیشن بازگشت معشوق|بهترین راه بازگشت عشق با قانون جذب

اگر از خود می پرسید که چگونه عشق سابق خود را بازگردانید، باید بگویم شما تنها نیستید. این یکی از سوالات متداولی است که این روزا ذهن افراد را مشغول کرده است. بسیاری از شما می خواهید بدانید که آیا این حتی امکان پذیر است. پاسخ من به این سوال این است، بله ، در واقع با استفاده از قانون جذب (البته در صورت استفاده صحیح)، می توانید عشق سابق خود را بازگردانید. اگر از دستورات آن پیروی کنید، می توانید عشق سابق را دوباره به خود جلب کنید و یا با استفاده از همان دستورات می توانید رابطه بهتری نسبت به گذشته داشته باشید. همچنین شما خواه ناخواه شروع به جذب افراد دیگر به خود خواهید کرد که نمی توان از آن جلوگیری کرد.

مدیتیشن

اولین مرحله برای استفاده از قانون جذب، داشتن یک ذهن خالی است. باید ذهن خود را از هر فکر، احساس و دغدغه ای خالی کنید. بنابراین در این مرحله به مدیتیشن نیاز دارید. مدیتیشن یعنی خلسه، یعنی یک فضای خالی بدون فکر در ذهن خود بسازید و بر فقط بر تنفس خود متمرکز شوید.

مدیتیشن برای قانون جذب معشوق

هنگامیکه که می خواهید با قانون جذب، عشق سابق خود را دوباره به خود جلب کنید، مدیتیشن می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. زیرا مدیتیشن باعث می شود شما خیلی سریعتر به آرامش برسید.

هنگامی که به آن حالت آرام و آسوده رسیدید، مدیتیشن حالت شما را ثابت نگه می دارد و در برابر آشفتگی ذهنی مقاومت بیشتری می کنید. با دو بار در روز و به مدت 10 دقیقه مدیتیشن را شروع کنید. مدیتیشن به شما کمک می کند اضطراب ، افسردگی کمتری داشته باشید و در کل احساس بهتری داشته باشید. بهترین مدیتیشن برای جذب معشوق، هنگام خواب است. بر احساس خود تمرکز کنید قانون جذب مطابق ضمیر ناخودآگاه عمل می کند و شرایط لازم برای بهبود رابطه قدیمی را فر اهم می کند.

مدیتیشن قانون جذب عشق
مدیتیشن جذب عشق و بازگشت معشوق

روش های مدیتیشن جذب معشوق

  • روی صندلی، زمین یا هر جای راحت (حالت نیلوفر آبی یا آزادانه) بنشینید.
  • به مدت 8 ثانیه به آرامی از طریق بینی نفس بکشید.
  • نفس خود را به مدت 5 ثانیه نگه دارید.
  • بازدم را برای مدت 7 ثانیه انجام دهید.
  • نکته اصلی تمرکز بر تنفس است. جریان هوا را داخل ریه های خود احساس کنید.
  • ذهن خود را تنها با تمرکز بر مدیتیشن آرام کنید

مدیتیشن برای جذب چگونه است؟

مدیتیشن یک روش شگفت انگیز برای استفاده از قانون جذب برای ایجاد زندگی مورد نظر شماست. همانطور که گفتیم برای بازگشت عشق سابق شما نیز مفید خواهد بود.

در جایی راحت بشینید و پاها را به اندازه عرض شانه قرار دهید. این به شما کمک می کند احساس زمینی کنید. چشمان خود را ببندید. اجازه دهید ستون فقرات شما کمی کشیده شود. دست های خود را رو به بالا در حال دریافت بگیرید. سعی کنید به هیچ چیز فکر نکنید. همین ممکن است باعث شود فکرهای زیادی به سراغتان بیاید. خود را درگیر آنها نکنید تا خودشان بروند. در این مرحله بر تنفس خود تمرکز کنید. با تمرکز بر تنفس، ذهنتان از افکار گوناکون خالی می شود. آرام آرام وارد جهانی خالی از فکر، دغدغه و سرشار از انرژی خواهید شد. حالا نوبت تصویر سازی ذهنی است. با یک ذهن خالی می توانید با تصویر سازی پر انرژی هر چه را دوست دارید به خود جذب کنید. به شخصی که میخواهید فکر کنید و او را در کنار خود احساس کنید. با او قدم بزنید و حرف بزنید. اکنون حال بهتری دارید.

آموزش و تمرینات پاکسازی چاکرا -تمرینات هفت چاکرا

انواع مدیتیشن جذب عشق

بسیاری از مردم می پرسند که بهترین مدیتیشن ها برای جذب عشق چیست؟ چگونه عشق را از طریق مدیتیشن بروز می دهید؟ واقعاً ، آیا استفاده از مدیتیشن برای عشق فایده دارد یا این فقط افسانه ای عجیب است؟ خوب ، خبر خوب این است که چند مدیتیشن عالی برای جلب توجه عشق شما وجود دارد که باعث جذابیت بیشتر شما می شود. اینجا چند مورد از آنها را معرفی می کنیم:

مدیتیشن یوگا کندالینی برای جذب عشق

این یکی از قدرتمندترین مدیتیشن ها برای عشق و جذابیت است. این تمرین روح و ذهن شما را آزاد می کند و به سطح بالاتری ارتقا می دهد. از طریق این تمرین، استرس شما را از بین می برد. این مدیتیشن تغییرات درونی در ذهن و روح شما ایجاد می کند و باعث می شود به حالت هوشیاری بالاتری برسید. به ضمیر ناخود آگاه خود دسترسی پیدا می کنید و احساسات شدیدی را تجربه خواهید کرد.

مدیتیشن یوگا کندالینی برای جذب عشق

مدیتیشن کلیم مانترا برای جذابیت

مانترا کلیم برای جذب یک مانترا باستانی از آیین هندو است که یک روش قدرتمند برای جذب شخصی به زندگی شما است. طبق کتاب مقدس، تلاوت این مانترا قدرتمند جذابیتی مغناطیسی ایجاد می کند که به سرعت عشق را آشکار می کند. این مانترای قدرتمند به طور سنتی توسط هندوهای مرد مجرد که مایل به جذب یک زن هستند استفاده می شود.

مودرای نیلوفر آبی برای عشق و جذابیت

مودرا حرکاتی با دست است که در مذهب هند مورد استفاده قرار می گیرد. آنها با فشار دادن نقاطی در دست ها مغز را تحریک می کنند. یک نمونه از مودرا ، مودرا نیلوفر آبی است که برای عشق استفاده می شود. این نوع مدیتیشن درک شما از دیگران را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند روابط مثبت داشته باشید. این مودرا همچنین باعث افزایش عشق به خود می شود. یادتان باشد، شما باید عشق به خود را پرورش دهید قبل از اینکه بتوانید از دیگران محبت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا