مدیتیشن

چگونگی مدیتیشن جذب عشق

با آکادمی فیتنس همراه باشید چون بعد از خواندن این مقاله همه افکارتان درباره قانون جذب تغییر خواهد کرد و یاد می گیرید مدیتیشن جذب معشوق، پول و … چگونه است. در این مقاله رابطه بین قانون جذب و مدیتیشن جذب عشق را می خوانیم. همچنین با توجه به فواید مدیتیشن برای بدن، تاثیر مدیتیشن برای فعال سازی قانون جذب را می بینیم.

مدیتیشن برای فعال سازی قانون جذب کائنات

چقدر عالی میشد اگر شما می توانستید عشق، ثروت و سلامتی را، جذب کنید؟ یا به طرز بی نظیری موفقیت را در هر زمینه ای به دست آورید؟ اگر بتوانید هر چیزی را که می خواهید جذب کنید و یک زندگی مبتنی بر هدف را از خوشبختی ، لذت و تحقق کامل زندگی داشته باشید ، چه احساسی دارید؟ مستند راز در سال ۲۰۰۶ درباره قانون جذب اطلاعات بی نظیری ارائه کرد.

آنچه راز به اشتراک نگذاشت این است که فعال کردن قانون جذب بیش از خواسته ذاتی، نیاز به تخیل فعال و چشم بصیرت دارد. یعنی این که شخص تنها با نشستن و تمرکز بر فکرهای مثبت ، نمی تواند مدیتیشن جذب عشق را محقق کند. فردی که با مشکلات سلامتی دست و پنجه نرم می کند، به خودی خود نمی تواند از طریق افکار مثبت بر این مشکل غلبه کند.

اگر هنوز هم فکر می کنید فقط به تفکر مثبت نیاز دارید، پس این مقاله برای شما بی فایده است. اگر این مسئله به این اندازه ساده بود ، مدت ها پیش آن را می فهمیدید. قانون جذب خیلی فراتر از این هاست. قانون جذب براساس آنچه در اعماق ذهن ناخودآگاه شما رخ می دهد فعال می شود.

مدیتیشن جذب عشق

یک بار شاگردی نزد استادش رفت و گفت: استاد ، من آنقدر رنج و درد در دنیا دیده ام که تصمیم گرفتم مدیتیشن را کنار بگذارم و به دیگران کمک کنم تا درد خود را کاهش دهند. ” استاد خندید و گفت: “مردم جهان فقط به این دلیل که مدیتیشن نمی کنند رنج می برند و شما می خواهید مراقبت را کنار بگذارید تا درد آنها کاهش یابد؟ اگر همه مدیتیشن را انجام دهند، به سرعت علت همه رنج ها از بین می رود.

قانون جذب عشق چگونه کار می کند؟


چندین فاکتور وجود دارد که همه با هم کار می کنند تا قانون جذب و مدیتیشن جذب عشق را فعال کنند. درک اساسی از چگونگی عملکرد قانون جذب به شما در بروز رویاهای شما کمک می کند.

چرا افراد ، موقعیت ها و مسائلی را که نمی خواهند جذب می کنند؟

یک الگوهای تکراری وجود دارد که در زندگی شما نمایان می شوند. وقتی می بینید که چیزی دوباره و دوباره اتفاق می افتد ، وقت آن است که توجه خود را هدایت کنید و شروع به جستجوی درون خود کنید.

ذهن آگاهانه


ذهن آگاهانه خود را به عنوان کاپیتان کشتی در نظر بگیرید. وقتی ذهن آگاه به شما می گوید که به یک جهت خاص بروید و کشتی شما به سنگها برخورد می کند ، این بدان معنی است که خدمه کشتی برخلاف دستورات ناخدا هستند. این یعنی بین کارهایی که کاپیتان کارگردانی و خدمه اجرا می کنند، ناسازگاری وجود دارد.

ذهن ناخودآگاه


قانون جذب بر اساس ذهن ناخودآگاه شما عمل می کند. این بدان معناست که هر آنچه در درون تان فرا می خوانید چیزهایی را که از خارج برای شما آورده می شوند تعیین می کند. هدف این است که الگوهای تکرار شونده را در اسرع وقت تشخیص دهید ، بنابراین می توانید مسائل درونتان را بررسی کنید و کشتی خود را دوباره به آرامی حرکت دهید.

شما اغلب اوقات نشانه هایی را می بینید که باید آنها را نادیده بگیرید. هرچقدر بیشتر از علائم چشم پوشی کنید ، قدرت آنها بیشتر می شود. بخش عمده ای ازپاکسازی که در خارج از بدن جذب می کنید، آگاهی از هرچیزی است که در درون شما اتفاق می افتد.

واقعیت خود را درک کنید


از آنجا که قانون جذب در مورد هر آن چیزی است که در واقعیت اتفاق می افتد، بیایید لحظه ای در مورد مفهوم واقعیت صحبت کنیم. این تفسیری است که یک شخص واقعی بودن آن را باور دارد؛توجه کنید ممکن است در مورد شخص دیگری صدق نکند. البته برخی از حقایق جهانی وجود دارد که می توان درباره آنها توافق کرد.

برای مثال ریاضی می گوید ۱ + ۲ = ۲. اگر با شخصی که ریاضیات را دوست دارد و دیگری از ریاضیات متنفر اس صحبت کنید ، هرکدام درک متفاوتی از ریاضیات دارند. یک نفر معتقد است که ریاضیات جذاب و سرگرم کننده است ، در حالی که ممکن است شخص دیگری بگوید که ریاضیات بسیار ناامیدکننده است. بنابراین، چگونگی درک و تفسیر هر چیزی ارتباط مستقیم با آنچه در زندگی جذب می کنید، دارد.

مدیتیشن جذب عشق

باورهای خود را درک کنید

درک این نکته مهم است که باورها و تعابیر شما به آنچه در واقعیت جذب می کنید وابسته است. این پیش فرض نحوه عملکرد قانون جذب است. اساساً ؛ مانند ، مانند را جذب می کند.

اگر فردی عصبانی باشد افراد عصبانی دیگر را جذب می کند. همانطور که افراد موفق حقیقتا افراد موفق دیگری را جذب می کنند. اگر اعتقاد دارید که نمی توان به مردم اعتماد کرد ، در زندگی خود رویدادهایی را به خود جذب خواهید کرد که همه اینها را اثبات می کند.

افکار خود را بشناسید

افکار و اعمال شما نتیجه ای را در زندگی تان ایجاد می کند. هر کاری که به آن فکر می کنید، درباره آن صحبت می کنید و آن را تکرار می کنید ، اتفاق می افتد. هر عملی نیرویی از انرژی ایجاد می کند که به آن برگردانده می شود و آن انرژی همچنان در همه جهان ساطع می شود. اگر نمی توانید این را درک کنید، نمی فهمید که چگونه چیزی را که می خواهید از آن دور شوید جذب می کنید. مثلا شما فقط سعی خود را می کنید تا شاد باشید به امید اینکه در نهایت اتفاق خوبی رخ دهد.

وقتی هیچ چیزی خوب پیش نمی رود، باید آن را در قانون جذب جستجو کنید. در قانون جذب شما انرژی هایی را به سمت خود جذب می کنید که بازتابی از درون خودتان است. به بیان دقیق تر ، آنچه در خارج می گذرد در واقع رویدادی از وضعیت درون است.

قانون جذب و ارتعاش (کائنات) در مدیتیشن


اگر چیزی در ذهنتان پیدا کردید که باید آن را رها کنید، مثل باورهای محدود کننده، افکار یا احساسات منفی، آزاد کنید. از طریق قانون جذب، می توانید مسائل را به هر روشی که برای شما بهتر باشد حل کنید.

در حالت آرامش بنشینید، چشمان خود را ببندید و تنفس آرام و عمیق را شروع کنید.
هر الگویی که در زندگی شما رواج داشته اند را درذهن تان بیاورید. چند لحظه طول می کشد . به آنها توجه کنید.
در مرحله بعدی، هرگونه باور محدود کننده یا افکار منفی که باعث تداوم موضوعات تکراری می شوند ، را در ذهن بیاورید.
با یادآوری تجربیات خود، همراه با باورهایی که می خواهید جذب کنید، راههایی را که ممکن است در هر شرایطی به شما کمک کند مشاهده کنید.
با آوردن الگوهای اصلی به ذهن خود شروع کنید. منظورم از الگوهای اصلی اتفاقاتی است که در زندگی تکرار می شود. به تمام لحظات مختلف زندگی که این اتفاقات افتاده است توجه کنید. کارما را درک کنید.

قانون جذب و ارتعاش

در آن زمان در زندگی شما چه اتفاقی می افتاد ؟ در چه نوع محیطی بودید؟ ذهنیت شما در آن دوره چگونه بود؟ عقاید و باورهای غالب در ذهن شما چه بود؟ چه احساساتی در نتیجه آن اتفاق داشتید؟ چگونه به آنچه اتفاق افتاد واکنش نشان دادید؟ آیا مورد خاصی اتفاق افتاد که این اتفاق را به پایان برساند؟
چه چیزهایی می توانید در مورد گذشته یاد بگیرید تا بتوانید قانون جذب را برای دریافت تجارب مثبت حرکت به جلو فعال کنید؟
اکنون ، با هدف پاک کردن تمام منفی ها در ذهن و اعتقادات قدیمی مربوط به گذشته که ذهن شما را جادو کرده اند ، وقت آن است که آنچه را که به شما خدمت نمی کند را رها کنید.
تصور کنید که انرژی شفابخش را از خدا ، روح یا کائنات پایین آورده و از آن ها بخواهید که از درون پر شود و شما را شفا دهد.
هنگامی که مملو از این انرژی شفابخش شدید ، هر چیزی را که می خواهید به ذهن خود دعوت کنید. تصور کنید که این انرژی شفابخش را از قلب خود به سمت هر که میخواهید جاری کنید و آن را تقویت کنید.
آگاهی خود را به آنچه می خواهید در این زمان آشکار یا به زندگی خود فراخوانی کنید ، بیاورید. آن را به روشنی درخشان ، رنگارنگ ، هیجان انگیز و پر از شادی تجسم کنید – گویی که این اتفاق قبلاً افتاده است – و متوجه شوید که چقدر خوشحال هستید ، ببینید چه کسی با شما در آنجا حضور دارد ، صداها را بشنوید ، احساسات مثبت در حال اجرا را احساس کنید . خود را در سپاس از همه موهبتهایی که این زندگی به شما ارزانی داشته است غرق کنید.
هنگامی که احساس می کنید این تصویر بسیار قدرتمند و واقعی است ، نفس عمیقی بکشید. هنگام بازدم ، تصور کنید که به این نمایش بصری با همه جزئیات انرژی می دهید. با دم و بازدم به آن قدرت دهید.
چند لحظه دیگر بنشینید تا متوجه تغییرات داخلی درون خود شوید . وقتی آماده شدید ، چشمان خود را به آرامی باز کنید و به اتاق برگردید.

قانون جذب چگونه عمل می کند؟


قانون جذب مطابق با ذهن ناخودآگاه شما عمل می کند ، جایی که تمام باورها ، خاطرات ، ارزش ها و برنامه نویسی شما ذخیره می شود. انجام این تجسم ، هم از ذهن آگاه و هم از ضمیر ناخودآگاه باعث می شود تا عمیق ترین اهداف و خواسته های خود را عملی کنید.

همچنان که در زندگی سپاسگزار هستید و در مکانی الهام بخش زندگی می کنید ، هر روز بر این تجسم تمرکز کنید.

به یاد داشته باشید که رم یک شبه ساخته نشده است ، و یک تمرین روزمره همان چیزی است که شما را به جنبه های جادویی و درونی شما متصل می کند.

فایل صوتی مانترای جذب عشق

نکات استفاده از مانترای صوتی جذب عشق

 • در هنگام استفاده بهتر است از هدفون استفاده کنید
 • قبل از خواب و بعد از بیداری بهترین زمان استفاده از مانترای جذب عشق است
قانون جذب چگونه عمل می کند؟

مدیتیشن جذب عشق


آرامش داخلی باید همراه با عشق پرورش یابد و یک برنامه منظم مراقبه های روزانه به آن کمک می کند. در مدیتیشن هرگز نباید دلسرد شوید. مقدسین کسانی هستند که هرگز دلسرد نشده اند. فقط خوش بینی به ما نیرو و ارتعاشاتی را می دهد که برای گسترش آگاهی و هماهنگی ما با همه چیز لازم است. بنابراین باید با خوش بینی ، ایمان ، شادی ، عشق و تشویق بنشینیم به دنبال عشق و هر آنچه می خواهیم برویم؛ عشق به هر چیز یا هر کس. به این ترتیب همه انرژی های ما به طور خودکار به سمت بالا جریان پیدا می کنند و بدون تلاش در مرکز کانونی خود جمع می شوند و ما را به سرعت به محضر نور خدا می رسانند.

تاثیر مدیتیشن جذب عشق را بر کاهش دردهای جسمی و روحی دست کم نگیرید.

به وسیله راهکارهایی که گفته شد میتوانید هر اتفاقی را جذب کنید،یا اینکه کسی که دوست دارید را برگردانید. با پاکسازی چاکراها و مدیتیشن عمیق، انرژی کندالینی را بیدار کنید.

منبع

فرکانس جذب عشق چگونه عمل می کند؟

باتوجه به اینکه قانون جذب مطابق با ذهن ناخودآگاه شما عمل می کند ، جایی که تمام باورها ، خاطرات ، ارزش ها و برنامه نویسی شما ذخیره می شود.

قانون جذب عشق چگونه کار می کند؟

با شناخت ذهن آگاهانه، ذهن ناخودآگاه، درک واقعیت و باورها

چگونه می توان قانون جذب را درک کرد؟

با شناخت کارما و کندالینی می توان ذهن را به مسیر درست هدایت کرد.

‫6 دیدگاه ها

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از توجهتون، لطفا به ما بگید دوست دارید مقالات درباره چه موضوعاتی باشه؟

 1. ممنون از شما بخاطر مطالب مفید سایت. اگر ممکنه موسیقی های مربوط به مدیتیشن جذب عشق رو هم بذارید.

  1. با سلام و تشکر شما
   در حال تهیه دوره ها و موسیقی های مربوطه هستیم انشالله به زودی قرار میگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا