مدیتیشن

مدیتیشن فرشتگان|ارتباط با فرشتگان به چه شکل است؟

مدیتیشن فرشتگان یکی از بهترین راه های ارتباط با فرشتگان الهی برای رسیدن به آرامش ذاتی است. در این مقاله از آکادمی فیتنس درباره مراقبه با فرشتگان ، چگونه صحبت کردن با فرشتگان الهی و مراقبه ۳۳ روزه با آن ها اطلاعات بی نظیری را به دست می آوریم. در پایان این مطلب شما را به یک مدیتیشن بی نظیربا فرشتگان الهی دعوت می کند.

مراقبه با فرشتگان چیست؟

فرشتگان یاور ما هستند. نقش اصلی آنها کمک به ما در رسیدن به آرامش بیشتر در زندگی است. فرشتگان اهدا کننده جادویی نیستند که هر چیزی و هرچه بخواهید به شما بدهند. در عوض ، فرشتگان با اهداف الهی شما سازگار هستند و می خواهند مسیری قابل اعتماد را برای شما روشن کنند. مدیتیشن ارتباط با فرشتگان بسیار قدرتمند است ، به ویژه هنگامی که ما به راهنمایی های آنها گوش می دهیم ، متوجه می شویم که چه عواملی در زندگی ما تغییر می کند. فرشته همیشه وجود دارد ، تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که به طور مداوم از آنها کمک بخواهیم ، زیرا آنها نمی توانند بدون اجازه ما این کار را انجام دهند.

مدیتیشن فرشتگان

آیا واقعاً می توانیم با فرشتگان صحبت کنیم؟ چطور؟

بلی. درخواست از فرشتگان خود بخشی ضروری در برقراری ارتباط با آنهاست زیرا آنها نمی توانند در اختیارات ما دخالت کنند ، مگر اینکه در شرایط مرگ و زندگی باشد و زمان آن نباشد که برویم.

در مدیتیشن فرشتگان می گوییم… فرشتگان ، لطفاً به من کمک کنید!

شما می توانید نامه بنویسید ، با آنها صحبت کنید یا آواز بخوانید ، برقصید ، یک تصویر بکشید …

مراقبه با فرشته میکائیل

راهنمایی فرشتگان همیشه قابل اعتماد و دوست داشتنی است ، حتی اگر از شما بخواهد کاری خارج از منطق راحتی خود انجام دهید. اگر راهنمایی ای که به شما ارائه می شود احساس بدی را به شما می دهد ، نفس بکشید و به قلب خود متصل شوید. با فرشته میکائیل تماس بگیرید و تقاضا کنید انرژی در داخل و اطراف شما رها شود.

مدیتیشن فرشته نگهبان به چه شکل انجام می شود؟

مراقبه ۳۳ روزه

هر روز به مدت ۳۳ روز مراقبه نفس آنجلیک را امتحان کنید و متوجه تغییر شکل زندگی خود شوید!

پیام هایی را که پس از هر مراقبه از راه می رسند ، یادداشت کنید و از راهنمایی های درونی خود پیروی کنید.

در حالت راحتی قرار بگیرید و چشمان خود را ببندید.

از طریق بینی نفس عمیق بکشید و از طریق دهان به آرامی نفس خود را بیرون دهید.

نفس عمیق دیگری از طریق بینی وارد کنید و این بار بسیار آهسته نفس خود را بیرون دهید.

یک بار دیگر نفس عمیق بکشید و آن را نگه دارید …

آزاد کنید و اجازه دهید بازدم بیشتر از دم طول بکشد.

اکنون ، به آن مکان صلح ، عشق و یکرنگی با خدا بروید.

خود را تصور کنید که در مسیری از میان یک جنگل زیبا قدم می زنید. درختان بلند و باشکوه هستند. مسیری که طی می کنید نرم است ، مخلوطی از خاک ، برگهای افتاده ، سوزن کاج و خزه است.

مراقبه با فرشتگان

همانطور که بدنتان را ریلکس می کنید- از زیبایی محیط اطراف خود تعجب می کنید ……

بسیار آرام …… بسیار زیبا……….

در طول مسیر گلهای کوچک می بینید ، سرخس های عظیم در همه جا رشد می کنند. هوا ساکت است و بوی کاج و هوای پاک را حس می کنید. صدای جیرجیرک دور پرندگان ، صدای خش خش ملایم برگها را هنگام عظمت این جنگل زیبا می شنوید. نور خورشید مانند شاخه های عظیم طلای درخشان از میان درختان بلند کف جنگل عبور می کنند. نسیم ملایمی می وزد. برگها روی درختان جابجا می شوند و در زیر باد ملایم تاب می خورند.

شما در آرامش هستید… .. در حالی که به راه خود ادامه می دهید در این مسیر پرتوی درخشان از نور خورشید را پیش روی خود می بینید… ..

همانطور که نزدیک می شوید می بینید که یک پله سفید بزرگ است که از میان ابرها به آسمان ها بالا می رود . راه پله چنان نورانی است که زیر نور خورشید می درخشد.

شما به جلو حرکت می کنید و به آرامی شروع به بالا رفتن از این پله نورانی می کنید.

مراقبه فرشتگان

همانطور که قدم برمی دارید تعجب می کنید که به چه راحتی صعود می کنید. به سمت هر دو طرف نگاه می کنید و هنگام بالا رفتن، درختان را می بینید. … ..

از بالا جنگل مانند زمرد سبز کوچکی به نظر می رسد…

از میان ابرها عبور می کنید ، نسیم خنک را روی صورت خود احساس می کنید و معبد گنبدی عظیمی از مروارید سفید درخشان را مشاهده می کنید که دارای ۸ ستون بزرگ است و از یک گنبد طلای درخشان پشتیبانی می کند. این معبد بر روی ابرها قرار گرفته است.

همانطور که به این مکان مقدس قدم می گذارید ، به این معبد زیبا نگاه می کنید.

می بینید که هر ستون عظیم با یک انگور سبز پیچیده شده است. از طریق هر ستون آسمان را می بینید که صورتی ملایم با سایه های روشن است. شما آرامش مقدس این معبد را احساس می کنید. همانطور که به اطراف فرود می آیید تعداد زیادی از فرشتگان را می بینید.

مراقبه

از آسمانها رد می شوید و از هر شکاف بین ستونها وارد شوید. بالهای بزرگ فرشتگان بسیار زیبا حرکت می کنند … چهره های آنها از عشق ناب سرچشمه می گیرد. هاله های آنها بسیار درخشان است …… انرژی آنها بسیار آرام است … عشق آنها بسیار مشهود است … در حالی که دستان آنها را می فشارید ، بالهای عظیم آنها به آرامی در اطراف شما باز و جمع می شوند.

تو در دریایی از عشق و لذت بی قید و شرط غرق شده ای.

اجازه دهید لحظه ای به تشکر از خالق خود بپردازیم.

مکث کنید…

همانطور که لحظه دعا را به پایان می بریم ، فرشتگان به آرامی بالهای خود را از اطراف ما باز می کنند و می ایستند … وقتی ایستاده ایم و می چرخیم ، آنها به آرامی کنار صورت ما را لمس می کنند و ما می دانیم همه چیز خوب است.

همانطور که از جایگاه خود دور می شویم ، به همان جایی که برای اولین بار وارد آن شده ایم می رویم و افرادی را می بینیم که برای بهبودی آنجا هستند…. آنها آهسته یکی یکی داخل می شوند و روی بالش ها می نشینند.

چشم انداز این موجودات مقدس باشکوه در حالی که پشت هر فرد ایستاده اند ، آرامش بخش است … ..

وقتی دستان خود را به دعا می فشارند بالهای قدرتمند آنها باز می شود و به دور هر کسی که می خواستید شفا پیدا کنید جمع می شود. بگذارید لحظه ای وقت بگذاریم تا سر خود را خم کرده و با فرشتگان دعا کنیم.

مکث کنید…

وقتی دعا را تمام می کنید ، می بینید که هر فرشته ای به آرامی بلند می شود. همانطور که افراد روی بالش می ایستند ، فرشتگان دست آنها را می گیرند و به آرامی آن را برای لحظه ای کوتاه نگه می دارند … دعاها مستجاب شده اند و همینطور هم هست.

یک بار دیگر این موجودات زیبا را ببینید …

فرشتگان در یک گروه بزرگ جمع شده اند … آنها لبخند می زنند. و در شیرین ترین صداهایی که به نظر می رسد یک صدا است ، آنها می گویند …. ما همه یک نفر هستیم … با آرامش بروید و همانطور که ما شما را دوست داریم یکدیگر را دوست داشته باشیم …

مدیتیشن فرشتگان

شما به آرامی از معبد بیرون می روید و رفتن را به پایین آغاز می کنید … شما از این نعمت پر از شکوه و سپاس شده اید. شما پر از صلح هستید و می دانید که هرگز تنها نیستید.

با هر پایین رفتن از پله، دیدن جنگل را شروع می کنید…بالای درختان را می بینید.

و اکنون همه کسانی را می بینید که شفا یافته اند…

همانطور که آخرین نفر از راه پله خارج می شود ، کسی دستان شما را می گیرد . شما دستان خود را بالا می آورید و خدا را شکر می کنید. دانستن اینکه شما هرگز تنها نیستید و همه چیز خوب است، بی نظیر است.

شما اکنون به زمان حال برگشتید … وقتی آماده شدید می توانید چشمان خود را باز کنید ……

بعد از مدیتیشن با فرشتگان می بینید که همه ما یکی هستیم.

برای ایجاد حس بهتر در این مقاله می توانید از موسیقی مدیتیشن لذت ببرید و عشق را در تک تک سلول هایتان احساس کنید.

منبع

مراقبه با فرشتگان چیست؟

مدیتیشن ارتباط با فرشتگان بسیار قدرتمند است ، به ویژه هنگامی که ما به راهنمایی های آنها گوش می دهیم ، متوجه می شویم که چه عواملی در زندگی ما تغییر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا