یوگا

کوچک شدن بینی با ورزش یوگا|کوچک کردن بینی در خانه بدون عمل جراحی

رایج ترین روش تغییر شکل بینی توسط افراد با جراحی به نام رینوپلاستی است که در اصطلاح “عمل بینی” نامیده می شود. طبق اطلاعات انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، بیش از ۲۰۷۰۰۰ عمل جراحی زیبایی بینی در سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده انجام شده است. ما به شما پیشنهاد می دهیم به کمک یوگا فرم بینی را تغییر دهید. کوچک شدن بینی با ورزش یوگا یکی از جدیدترین روش ها برای فرم بینی است.

این فیلم یکی از بهترین تمرینات برای کوچک شدن بینی در خانه است.

جراحی زیبایی بینی به طور معمول برای افرادی که از ظاهر بینی خود راضی نیستند یک جراحی دشوار است. این جراحی برای موارد زیر نیز استفاده می شود:

شکل قاعده بینی شما ، جایی که به صورت شما متصل می شود ، اساساً از طریق شکل استخوان تعیین می شود. نوک بینی شما در درجه اول توسط غضروف های نرم شکل گرفته و به آن انعطاف می بخشد.

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد تمرینات و ورزش بینی می توانند به طور چشمگیری بر شکل هر یک از این بافت ها تأثیر بگذارند.

کوچک شدن بینی با ورزش یوگا پیشنهاد بی نظیری است که نتیجه آن را در صورت استمرار می بینید.

تمرینات بینی باعث می شوند که از آنها برای ایجاد حالت های صورت استفاده کنید. این عضلات نقش مهمی در شکل بینی شما دارند.

همچنین هیچ مدرکی نشان نمی دهد که سایر داروهای خانگی که شامل موادی مانند آبلیمو ، سرکه سیب ، زنجبیل یا سیر هستند ، بر اندازه و شکل بینی شما تأثیری دارند. کوچک شدن بینی با ورزش یوگا پیشنهاد بی نظیری است که نتیجه آن را در صورت استمرار می بینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا