مدیتیشن

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما + مدیتیشن و ارتباط با خدا

مدیتیشن راهی است برای کنار رفتن جسم از دنیای سه بعدی و ارتباط با جهان روح. به بیانی دیگر مدیتیشن ارتباط با روح راهنما را امکان پذیر می کند. هدف از مدیتیشن کشف خود واقعی ما است – موجودی روحانی که در کالبد جسمی ساکن است. در مدیتیشن می آموزید تنها با رهایی از محدودیت های این دنیای مادی ، خوشبختی واقعی را تجربه می کنید. برای خواندن مطالب بیشتر در این زمینه با آکادمی فیتنس همراه باشید.

“هدف اصلی مدیتیشن ، کشف خود واقعی شما و درون شماست”

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما چه فایده ای دارد؟

درست است که ما در دنیای خاکی زندگی می کنیم ، اما نباید فراموش کنیم که ما اساساً موجوداتی روحانی هستیم که جایگاه واقعی آنها دنیای روح است. وقتی وارد جهانی دیگر می شویم، به تدریج جسم ما احساس خستگی می کند. کلید کاهش این خستگی این است که برای روح فرصت جوان شدن معنوی با نور بهشت فراهم کنیم.

برای انجام این کار ، باید هوشیاری جسمی خود را به طور موقت قطع کنیم و از طریق تمرکز مناسب ، با قلمرو آسمانی ارتباط برقرار کنیم. روح می تواند با دریافت نور خدا از طریق مراقبه درست ، انرژی ذاتی خود را بازیابد.

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما

چگونه ذهن را برای مراقبه روح راهنما آماده کنیم؟


قبل از هر چیز، مهم است که ذهن خود را آرام نگه داریم. اگر تمرین تمرکز ذهنی را بدون آرامش بخشیدن به ارتعاشات ذهن شروع کنیم ، ممکن است منجر به تملک ارواح سردرگم شود.

اساساً ، قبل از اینکه بتوانیم با دنیای روح تماس بگیریم ، باید درهای ناخودآگاه ما باز شود و برای این اتفاق باید ضمیر خودآگاه را به تدریج ساکت کنیم.

کسانی که خوش قلب هستند ، افرادی که سعی در داشتن افکار خوب و انجام کارهای خوب دارند ، به محض آرام شدن ضمیر خودآگاه ، می توانند به راحتی ارتباط برقرار کنند. اما کسانی که ذات خوبی ندارند و ب دیگران خوبی نمی کنند ، به سختی می توانند تحت تأثیر معنویات قرار گیرند.

بنابراین ، شناخت و داشتن ذهن درست برای مدیتیشن با روح ضروری است.

راهنمای انتخاب مکان مناسب مدیتیشن با روح راهنما

در مورد محیطی که می خواهید در آن مراقبه کنید ، مهم است که مکان آرام را انتخاب کنید ، جایی که در اثر ارتعاشات و انرژی دنیایی اذیت نشوید.

مکان های مقدس و مراکز ایمان، مکانهای مناسبی برای مراقبه هستند ، نه تنها بخاطر محیطی آرام و ساکت ، بلکه به دلیل محافظت معنوی نیز،این مکان ها مناسب هستند.

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما

مدیتیشن و ارتباط با خدا


تمرین مدیتیشن به ما فرصتی می دهد تا با دنیایی که از آن سرچشمه گرفته ایم ارتباط برقرار کنیم و نگاهی اجمالی به جهانی ایده آل داشته باشیم. در طول مدیتیشن ، ما از طریق روح از جهان دیگر نور دریافت می کنیم ، بنابراین می توانیم آن را به یک منبع نشاط ، یک منبع انرژی برای زندگی روزمره خود و یک منشأ خرد برای درون خود تبدیل کنیم. ما می توانیم مدار زندگی خود را اصلاح کنیم و نیروی تازه برای زندگی به دست آوریم ، که قادر خواهیم بود از آن به عنوان قدرت گسترش خوبی در این جهان استفاده کنیم.

هدف نماز ارتباط با خداست. مدیتیشن چیزی به جز این نیست. این صمیمی ترین ارتباط ممکن با خالق است.

خداوند می فرماید من می خواهم بندگانم مرا در خلوص افکارشان جستجو کنند. من درون ذهن شما ، درون بدن شما ، درون روح شما زندگی می کنم. من آنجا را لمس می کنم . من هر فکر شما را می دانم من هر احساسی را احساس می کنم. من هر عملی را می بینم. به همین دلیل است که من از گناه متنفرم. من دردی را که گناه ایجاد می کند می بینم. من صدمه ای را که با گناه به خود وارد کرده اید احساس می کنم. من می خواهم همه بندگانم احساس شادی کنند. در آزادی و رهایی است که آنها می توانند دوست داشته باشند.

اگر بخواهیم با خداوند سخن بگوییم نیاز به مدیتیشن داریم.

راه شنیدن صدای خداوند در سکوت است. همانگونه که پیامبر اسلام برای ارتباط با خداوند در غار عبادت می کردند. مدیتیشن هیچ منافاتی با دین اسلام و هیچ دین دیگری ندارد. در مقاله مربوط به مدیتیشن در اسلام در این باره کاملا توضیح داده ایم. با خواندن آن متوجه میشوید که دین اسلام نه تنها با مدیتیشن و مراقبه مخالف نیست بلکه بسیاری از عبادت های ما مانند ذکر نوعی مراقبه هستند.

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما


چگونه با مدیتیشن با خدا سخن بگوییم؟

مراقبه ۲۱ روزه

در مکانی آرام بنشینید یا دراز بکشید ، به تنفس خود توجه کنید ، ذهن خود را آرام کرده و آرام کنید. از خدا بپرس که امروز چه چیزی برای گفتن به تو دارد. سپس خود را به هر طریقی که می دانید ، با هر حسی که فکر می کنید رها کنید و ارتباطات را از خدا بگیرید. مراقبه به کارگردانی انسان پشت سر گذاشته می شود و خداوند سفر را هدایت می کند. این تأمل است. نترسید. خداوند فقط به اندازه معنویات شما به شما می بخشد. هرچه بیشتر برگردید ، بیشتر درباره خود و خدا یاد می گیرید. خدا چیزهای زیادی برای آموختن شما دارد.

برای ۲۱ روز هر روز این مراقبه را تکرار کنید و نتیجه آن را ببینید.


در مراقبه ، شما از تخیل خود برای تجسم چیزی استفاده می کنید که شما را به خدا نزدیک می کند. شما می توانید با هر چیزی مانند موسیقی ، آب روان ، گل ، شمع یا غروب آفتاب مدیتیشن کنید.
هرچه مهارت شما در مراقبه بیشتر می شود ، جایی پیش می آید که اجازه می دهید ذهنتان خالی بماند. خدا تفکر شما را بر عهده خواهد گرفت. او شروع به تشویق ، حمایت و آموزش شما خواهد کرد. بگذارید خدا شما را همراهی کند. عجله نکن همه متفاوت هستند. هیچ دو نفری یکسان نیستند. همه ما یک سفر معنوی بی نظیر داریم.


هر روز صبح یک کاغذ و قلم بردارید و از خدا هر چیزی که دوست دارید بخواهید. این نوشته ها را ذخیره کنید و گاه به گاه برگردید و آنها را بخوانید. خواهید دید که هر آنچه خدا می گوید محقق می شود. ممکن است به روشی که فکر می کردید محقق نشود ، اما واقعیت پیدا می کند.

منابع : happyscience-na.org و godtalkstoyou

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما چه فایده ای دارد؟

وقتی وارد جهانی دیگر می شویم، به تدریج جسم ما احساس خستگی می کند. کلید کاهش این خستگی این است که برای روح فرصت جوان شدن معنوی با نور بهشت فراهم کنیم.

‫4 دیدگاه ها

 1. اگر میشه من رو راهنمایی کنید چطور با روح راهنمای خودم و در واقع با خداوند جهت راهنماییگرفتن ارتباط برقرار کنم.
  من باید برای بازگرداندن سلامتیم و برای ارامش ذهنی داشتن مدیتیشن کنم .
  مطالب شما خیلی سلیس و روان هست و خیل لذت بردم ممنونم .

  1. سلام دوست عزیز
   چندین مدیتیشن برای راهنمایی گرفتن وجود داره که معروف ترین آنها شامل : ارتباط با خود برتر ، ارتباط با روح راهنما و ارتباط با فرشتگان هست اما برای بازگرداندن سلامتی و ارامش ذهنی بهتره ابتدا مدیتیشن ارتباط با کودک درون رو انجام بدید . بعد از پیدا کردن مسئله خودتون از مدیتیشن های ارتباطی استفاده کنید . ممنون از دیدگاه پر از لطفتون

 2. من یه بار ناخوداگاه وغیرارادی ارتباط گرفتم و اسم یه چیزایی بهم گفت اما بعد راجع بهش خوندم وهرچی پیگیر شدم نتونسم ارتباط برقرار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا