مدیتیشن

مدیتیشن سفر در زمان|چگونه با مدیتیشن در زمان سفر کنیم؟


آیا سفر در زمان ممکن است؟ شاید با خواندن عنوان این مقاله در آکادمی فیتنس از خود بپرسید که آیا نویسنده عقلش رو از دست داده؟ وقتی به سفر در زمان فکر می کنیم ، بیشتر یاد فیلم های تخیلی می افتیم.

ما در روز بارها به زمان سفر میکنیم ؛ چگونه؟؟؟ ما به گذشته خود سفر می کنیم ، در خاطرات غرق می شویم و با فکر کردن به آرزوها به آینده می رویم.

مدیتیشن سفر در زمان

نحوه استفاده از مدیتیشن برای سفر در زمان


ما در یک لحظه سریع بین گذشته و آینده جابجا می شویم. ما نمایش لحظه ای نمایش اسلایدی زندگی خود را در یک لحظه مشاهده می کنیم. مغز ما قوی ترین پردازشگر موجود است.

مغز ما می تواند افکاری را ایجاد کند که به نظر واقعی می آیند و ما آنها را باور داریم – ما زندگی خود را همانطور که افکار ما حکم می کنند شروع می کنیم. همه ما این کار را می کنیم. می توانیم فرار کنیم ، اما فریب مغز، ما را به عقب باز می گرداند.

تعبیر کارل یونگ: “آنچه در برابر آن مقاومت می کنیم ، پابرجاست.”

وقتی گذشته هایمان را با حسرت خوردن می گذرانیم ، دائماً داستان هایی را که برایمان دردآور است، زنده می کنیم. آنچه را که شما به یاد می آورید فقط خاطرات است – آنها دیگر “واقعی” نیستند.

افکار اصلاً واقعی نیستند. قلب ما احساسات را باور می کند.

گاهی اوقات این گونه به نظر می رسد که افکار و احساسات یکسان هستند ، اما می بینیم که تفاوت عمده ای بین آنها وجود دارد.

من از شما می‌پرسم… چگونه می توانید به هر لحظه که می‌خواهید بروید و در آنجا ساکن شوید؟

سفر در زمان به وسیله مدیتیشن امکان پذیر است.

تولوینگ ، استاد برجسته دانشگاه تورنتو و استاد مدعو در علوم اعصاب شناختی در دانشگاه واشنگتن ، در یک سخنرانی دعوت شده توسط ریاست جمهوری در کنوانسیون سالانه APA در سال ۲۰۰۳ در تورنتو ، توضیح داد: حافظه به ما امکان می دهد تا از نظر ذهنی به آینده سفر کنیم.

مدیتیشن سفر در زمان

مزایای سفر در زمان

به گفته تولوینگ ، مردم با گذشت زمان کشف کردند که یادآوری وقایع گذشته به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند که از چه چیزهایی اجتناب کنند و در آینده چگونه رفتار کنند – این ویژگی اصلی آن است. به عنوان مثال ، در روابط اجتماعی آنها را قادر می سازد دوستان را از دشمنان متمایز کنند. در صحنه های شغلی و جمع آوری غذا ، به آنها کمک کرد تا ابزاری را که به خوبی کار می کند تولید کنند و ابزارهایی را که کار نمی کنند ، کنار بگذارند.

چگونه با مدیتیشن در زمان سفر کنیم؟

شما می توانید به راحتی مدیتیشن سفر در زمان را انجام دهید. با ذهن به هرجا که می خواهید بروید اما تا پایان این مقاله را بخوانید، سپس به هر کجا خواستید سفر کنید.

چشمان خود را ببندید ، نفس عمیق بکشید و تصور کنید این چه چیزی است که شما را با خود واقعی تان به این مکان وصل می کند.
نفس بکشید و دقیقاً به آن گوش دهید: دم و بازدم. از هر جا که می خواهید شروع کنید…

کجا هستید؟؟؟ ببینید به کجا می روید . این لحظه فعلی است!

و این ، قدرت مدیتیشن است تا شما را در لحظه فعلی متصل کند – تنها زمانی که وجود دارد زمان حال است!

لحظه حاضر هرگز قابل تکرار نیست. من از همه شما می خواهم که از هر لحظه لذت ببرند ، دقیقاً همانطور که هست و روزهایمان را با هوشیاری بیشتر سپری می کنیم ، از هر لحظه لذت می بریم و از تمام چیزهایی که هر روز به همراه دارد لذت می بریم. اما گاهی مجبوریم به خاطر زندگی حال و آینده مان در زمان سفر کنیم. مدیتیشن زندگی گذشته مزایای بسیاری داره که یکی از اونها کمک به آرامش فعلی شماست.

آیا هنوز به اتفاقاتی که افتاده فکر خواهید کرد؟ البته! آیا هنوز رویاهای آینده را خواهید دید؟ مطمئنم که خواهی دید اما مراقبه و مدیتیشن ، حسرت ها و انتظارات اشتباره را از بین می برد.

مدیتیشن این اجازه را می دهد تا لحظه ای که در آن هستید ، همین حالا ، به طور کامل ، ذهنی و جسمی با لذت زندگی کنید.

منبع

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا