مدیتیشن

مدیتیشن زندگی گذشته|دیدن زندگی گذشته با ساده ترین راه

وقتی از مدیتیشن زندگی گذشته صحبت می کنیم باید درباره تناسخ یا تولد دوباره بیشتر بدونیم تا بتونیم این موضوع رو لمس کنیم. تناسخ میگه روح هر انسان بعد از مرگ مجددا در جسمی جدید متولد می شه. بسیاری از افراد بر این باورند که روح انسان بعد از مرگ برای تکامل دوباره در جسمی جدید با همان جنس یا جنسی مخالف با هر ملیتی و حتی در سیاره ای متفاوت متولد میشه. دلایل زیادی وجود دارد که این ادعا رو اثبات می کنه. ما در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم؛ بعد به سراغ مدیتیشن میریم تا به کمک اون بتونیم زندگی قبلی خودمون رو ببینیم.

آیا زندگی قبلی حقیقت دارد؟

دیدن خواب های تکراری می تونه یکی از همین دلیل ها باشه. بعضی وقت ها پیش میاد یک خواب بارها تکرار میشه، گویا همه چیز واقعی به نظر می رسه.

یا اینکه صحنه ای رو میبینید که فکر می کنید این صحنه رو قبلا هم دیدین.

یا غریبه ای که فکر میکنید خیلی براتون آشناست ولی نمیدونید کجا دیدینش.

حتی فوبیا یا همان ترس هایی که هیچ توجیهی براش ندارید؛ مثل ترس از ارتفاع، تاریکی، دریا و… . اینها میتونن خاطره بدی رو توی زندگی قبلی برای شما رقم زده باشن.

زمانیکه برای اولین بار به این کره خاکی پا گذاشته باشید دوس دارید شخصی اجتماعی باشید. اما اینکه خیلی از افراد تنهایی روترجیح میدن توجیهی براش وجود نداره مگر زندگی قبلی و خاطراتی که براشون رقم خورده.

خیلی وقتا می بینیم افرادی رو که با وجود سن پایین به بزرگترها مشورت میدن. این میتونه حاصل تجربیات زندگی گذشته باشه.

می دونم الان دارید فکر میکنید که در زندگی قبلی شما کی بودین یا حتی چه موجودی بودین و اصلا کجا زندگی میکردین؟

مدیتیشن زندگی گذشته به کمک شما میاد و همه این ابهامات رو از بین میبره.


سوال اینه که یادآوری زندگی قبلی چه سودی برامون داره؟ بازگشت به زندگی گذشته یک روش درمانی عالی برای حل بسیاری از مشکلات، بیماری‌ها و ترس‌هایی است که افراد در زندگی فعلی درگیر آن هستند. مدیتیشن روشی ساده است که به شما کمک می‌کنه تا به سمت تجربیات زندگی گذشته خود بروید. مدیتیشن بازگشت به زندگی گذشته برای کمک به فرد برای رسیدن به ذهن ناخودآگاه است. جایی که افکار و تجربیات زندگی گذشته در آن ذخیره می‌شوند.

مدیتیشن زندگی گذشته

یادآوری زندگی قبلی با مدیتیشن زندگی گذشته و بازگشت به زندگی های زندگی

یکی از بهترین راه ها برای رفتن به زندگی گذشته مدیتیشن است. مدیتیشن به شما کمک می کند که آرامش پیدا کنید و وارد حالت خلسه هیپنوتیزمی شوید. رسیدن به این حالت کار راحتی نیست و نیاز به تمرین مداوم دارد. پس صبور باشید تا بتونید آنچه که روحتان تجربه کرده رو تجربه کنید.

اینکار را در زمانی انجام دهید که استرس ندارید و جسم و روحتان خسته نیست.

بهتره در محیطی آرام مدیتیشن بازگشت به زندگی قبلی رو انجام بدید. اگر خانه هستین توصیه میکنم تنها باشید.
 موقعیت قرارگیری شما باید در راحت ترین حالت ممکن باشد. اگر در رختخواب راحتید یا روی مبل فرقی نداره. مهم اینه راحت باشید.

قبل از شروع مراقبه بازگشت زندگی قبلی نیایش کنید. به هر شکلی که دوس دارید اینکار رو می تونید انجام بدید. برای مثال با مدیتیشن فرشتگان الهی یا مدیتیشن روح راهنما می تونید از فرشته ها و روح راهنما هم کمک بگیرید.
 
 
– قبل از شروع مراقبه زندگی گذشته، می تونید نماز بخونید و دعای خود را به راهنمایان و فرشتگان نگهبان بگویید تا در کنار شما باشند و از شما در طول سفر به سمت زندگی گذشته‌تان محافظت کنند. پیشنهاد میکنم قبل از این مراقبه به انگیزه و دلیل برگزاری این جلسه‌ی برگشت به زندگی گذشته فکر کنید، برای مثال، “چرا و از چه چیزهایی می‌ترسم” یا “هدف از وجود من در این دنیا چیست؟”.
 
– مدیتیشن برگشت به زندگی گذشته 45 دقیقه طول می کشد. بهتره یک ساعتِ زنگ دار تنظیم کنید که به شما برای خارج شدن از حالت خلسه کمک کنه.
 
– در راحت‌ترین حالت ممکن دراز بکشید یا بنشینید. چشمانتان را ببندید. اولین کار اینه که کل بدن به آرامش برسه. این باید با یک پروسه مرحله به مرحله انجام بشه. باید از پاهایتان شروع کنید و به سمت سر حرکت کنید.
 
– هنگامی که احساس گرما در بدن پخش شد و به حالت آرامش رسیدید؛ خود را در اتاقی تصور کنید که دارای پلکانی به سمت پایین است. از پله ها پایین بروید و خودتان را در اتاق انتهای پلکان ببینید.
 
– به اتاقی می رسید که یک صندلی در گوشه آن گذاشته شده و روی در نوشته شده “زندگی گذشته من”. اگر آماده هستید وارد اتاق شوید.
 
– روی صندلی بنشینید تا دوباره احساس راحتی کنید. نماز بخونید، از فرشتگان الهی و روح راهنما کمک بگیرید که در این مسیر از شما حفاظت کنند. اینها به شما کمک می کنند که از ترس هایتان فاصله بگیرید و زندگی گذشته تون رو مانند شخص سومی که در حال تماشای فیلم است ببینید. به هدف خودتان برای رفتن به زندگی گذشته فکر کنید.
 
– اگر احساس کردید که کاملاً آمادگی دیدن زندگی گذشته تون رو دارید، در رو باز کنید. اگه در باز نشد برگردید چون این میتونه هشداری از راهنماهای شما باشد و ادامه این مدیتیشن به نفع شما نیست.
 
– اگه در باز شد، به داخل اتاق بروید. صفحه ای سفید می بینید که با پرده پوشانده شده. کنار دیوار 2 دکمه وجود دارد. با فشار دادن دکمه سبز رنگ زندگی گذشته تان را می بینید، دکمه قرمز که با فشار دادن آن پرده پایین میره و شما به فضای بیرون از اتاق برمی گردید.
 
– دکمه سبز رو فشار بدید. پرده‌ها بالا می‌روند و شما صحنه‌ای از زندگی گذشته تون رو به صورت رو در رو خواهید دید. همان ابتدا تصویر خودتون رو می بینید. شما در زندگی گذشته خود هستید. احتمال داره تصویر خیلی واضح نباشه. به پاها و پاپوشی که پوشیده نگاه کنید. کم کم بالا بروید. به چشم ها نگاه کنید. وقتی نگاهش را دیدید، بگویید “عمل” . این گونه زندگی گذشته شما در مقابل شما باز خواهد شد.
 
– برای بارِ اول، بهتر است جلسه را برای 25 تا 30 دقیقه انجام دهید.

توجه کنید

اگر فکر می‌کنید عمر به پایان رسیده یا صدای زنگ هشدار ساعت را شنیدید، دکمه قرمز را فشار دهید.
 
– حالا به آرامی از اتاق بیرون بیایید. برای مدتی دراز بکشید و استراحت کنید. بلند شوید و از پله‌هایی که از آن پایین آمده بودید، به بالا برگردید. آرام چشمانتان را باز کنید.
 
می تونید تجربه تون رو بنویسید. با انجام مدیتیشن و هیپنوتیزم می توان به گذشته رفت و دلیل بسیاری از مشکلات رو پیدا کرد.

شما در زندگی گذشته تان چیکار میکردین؟میدونین؟ هر تجربه ای بعد از مدیتیشن زندگی گذشته داشتید با ما در میان بگذارید. بهتون پیشنهاد میدم مدیتیشن سفر در زمان رو انجام بدید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا